Reklama na platformie Szybko.pl

Reklama graficzna to najpopularniejszy sposób obecności firmy w internecie. Szybko.pl oferuje szeroki wybór formatów reklamowych które można dopasować do wymagań każdej kampanii . Oprócz standardowych formatów, oferujemy indywidualne rozwiązania dostosowane do profilu działalności firmy. Reklama graficzna to doskonałe narzędzie w kampaniach wizerunkowych , jak również nastawionych na efekt np . wzmocnienie sprzedaży . Możliwość geotargetowania Możliwość emisji w wybranych działach np. strona główna , listing inwestycji , listing deweloperów) Zróżnicowane formaty np. Billboard 750x100px, Double Billboard 750x200px, Belka 728x90px, Rectangle 300x250px Statystyki emisji reklamy Indywidualne podejście do każdego Partnera Mailingi promocyjne E-mailing to jedna z najskuteczniejszych form reklamowych. Pozwala na dotarcie z ofertą do wyselekcjonowanych Klientów. Dzięki dużej liczbie adresów e-mail zarejestrowanych w bazie Szybko.pl istnieje możliwość przeprowadzenia akcji o szerokim zasięgu i skierowanych do wybranej grupy odbiorców. Bogata baza osób zainteresowanych nieruchomościami Możliwość geotargetowania Targetowanie tematyczne Sprawna i efektywna wysyłka Zróżnicowane rozmiary wysyłanych pakietów Indywidualne podejście do każdego Partnera Kontakt: Specjalista ds. rynku pierwotnego Iwona Kuchta iwona.kuchta@szybko.pl +48 793 101 125

Szeroki zakres usług jaki proponujemy deweloperom to wynik rozwoju i dostosowania oferty do aktualnych potrzeb rynku i potencjalnych klientów . Silna, rozpoznawalna marka oraz wieloletnie doświadczenie zapewnią skuteczne wsparcie sprzedaży nieruchomości.

Przedstawiamy zakres usług Szybko.pl oraz koszyści jakie mogą Państwo uzyskać w ramach współpracy z nami.

Nasza propozycja to:

Dzięki nam:

  • Dotrzesz ze swoją ofertą do potencjalnych nabywców
  • Pozyskasz nowe kontakty
  • Zwiększysz sprzedaż

Zapraszamy do współpracy z naszym Zespołem, którego głównymi celami są zapewnienie wysokiej jakości usług i satysfakcja ze współpracy z Państwem.